AFFC25-26-050-SHB-T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
Billede for AFFC25-26-050-SHB-T er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AFFC25-26-050-SHB-T
DigiKeys varenummer
123-AFFC25-26-050-SHB-T-ND
Producenter
Producentens varenummer
AFFC25-26-050-SHB-T
Detaljeret beskrivelse
26 positioner FFC, FPC stikforbindelser Kontakter, Bund 0,020" (0,50mm) Overflademontering, Retvinklet
EDA/CAD-modeller
AFFC25-26-050-SHB-T Modeller
Kontaktmateriale
Fosfor-bronze
Husmateriale
Polyamid (PA6T), Nylon 6T, Glasfyldt
Aktuatorsmateriale
Kontakter, Bund
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Antal positioner
26
Afstand
0,020" (0,50mm)
Strømklassificering (AMPS)
0,4A
FFC, FCB-tykkelse
0,30mm
Aktuatorfarve
Sort
Højde over kort
0,087" (2,20mm)