AFFC25-06-100-SHB-T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
Billede for AFFC25-06-100-SHB-T er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AFFC25-06-100-SHB-T
DigiKeys varenummer
123-AFFC25-06-100-SHB-T-ND
Producenter
Producentens varenummer
AFFC25-06-100-SHB-T
Detaljeret beskrivelse
6 positioner FFC, FPC stikforbindelser Kontakter, Bund 0,039" (1,00mm) Overflademontering, Retvinklet
EDA/CAD-modeller
AFFC25-06-100-SHB-T Modeller
Kategori
Højde over kort
0,087" (2,20mm)
Kontaktmateriale
Fosfor-bronze
Husmateriale
Polyamid (PA6T), Nylon 6T, Glasfyldt
Aktuatorsmateriale
Antal positioner
6
Afstand
0,039" (1,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
1A
FFC, FCB-tykkelse
0,30mm