A-TB762-VJ17H kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for A-TB762-VJ17H er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-TB762-VJ17H
DigiKeys varenummer
A-TB762-VJ17H-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-TB762-VJ17H
Beskrivelse
TERM BLK 17P SIDE ENT 7.62MM PCB
Detaljeret beskrivelse
17 Terminalblokke – Ledning til kort Vandret med kort 0,300" (7,62mm) Hulmontering
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Positioner pr. niveau
17
Afstand
0,300" (7,62mm)
Moment - Skrue
0,4 Nm (3,5 Lb-In)
Strøm
20 A
Spænding
300 V