A-TB762-VJ15H kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Amphenol Anytek
Amphenol Anytek
Billede for A-TB762-VJ15H er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-TB762-VJ15H
DigiKeys varenummer
A-TB762-VJ15H-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-TB762-VJ15H
Beskrivelse
TERM BLK 15P SIDE ENT 7.62MM PCB
Detaljeret beskrivelse
15 Terminalblokke – Ledning til kort Vandret med kort 0,300" (7,62mm) Hulmontering
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Positioner pr. niveau
15
Afstand
0,300" (7,62mm)
Moment - Skrue
0,4 Nm (3,5 Lb-In)
Strøm
20 A
Spænding
300 V