A-TB762-VJ14H kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
On Shore Technology Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
On Shore Technology Inc.
På lager: 0
Datablad
Amphenol Anytek
Amphenol Anytek
Billede for A-TB762-VJ14H er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-TB762-VJ14H
DigiKeys varenummer
A-TB762-VJ14H-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-TB762-VJ14H
Beskrivelse
TERM BLK 14P SIDE ENT 7.62MM PCB
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
14 Terminalblokke – Ledning til kort Vandret med kort 0,300" (7,62mm) Hulmontering
Kategori
Monteringstype
Hulmontering
Producenter
Assmann WSW Components
Ledningsterminering
Skrue - stigende burklemme
Serie
Funktioner
Låsende (side)
Emballage
Bulk
Farve
Grøn
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Antal niveauer
1
Husmateriale
Termoplast
Positioner pr. niveau
14
Kontaktmateriale - Belægning
Messing
Afstand
0,300" (7,62mm)
Skruemateriale - Belægning
Stål - forzinket
Koblingsretning
Vandret med kort
Moment - Skrue
0,4 Nm (3,5 Lb-In)
Strøm
20 A
Skruegevind
M3
Spænding
300 V