A-TB750-VJ15H kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
On Shore Technology Inc.
Parametrisk ækvivalent
On Shore Technology Inc.
Amphenol Anytek
Billede for A-TB750-VJ15H er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-TB750-VJ15H
DigiKeys varenummer
A-TB750-VJ15H-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-TB750-VJ15H
Beskrivelse
TERM BLK 15P SIDE ENT 7.5MM PCB
Detaljeret beskrivelse
15 Terminalblokke – Ledning til kort Vandret med kort 0,295" (7,50mm) Hulmontering
Kategori
Trådtykkelse
12-30 AWG
Driftstemperatur
-30°C – 105°C
Positioner pr. niveau
15
Kontaktmateriale - Belægning
Messing
Afstand
0,295" (7,50mm)
Koblingsretning
Vandret med kort
Moment - Skrue
0,4 Nm (3,5 Lb-In)
Strøm
20 A
Spænding
300 V