A-TB750-VI15V kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Anytek
På lager: 0
Datablad
Billede for A-TB750-VI15V er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-TB750-VI15V
DigiKeys varenummer
A-TB750-VI15V-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-TB750-VI15V
Beskrivelse
TERM BLK 15POS TOP ENT 7.5MM PCB
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 Terminalblokke – Ledning til kort Vertikal med kort 0,295" (7,50mm) Hulmontering
Kategori
Monteringstype
Hulmontering
Producenter
Assmann WSW Components
Ledningsterminering
Skrue - stigende burklemme
Serie
Funktioner
Låsende (side)
Emballage
Bulk
Farve
Grøn
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Antal niveauer
1
Husmateriale
Termoplast
Positioner pr. niveau
15
Klemmemateriale - belægning
Messing - forniklet
Afstand
0,295" (7,50mm)
Skruemateriale - Belægning
Stål - forzinket
Koblingsretning
Vertikal med kort
Moment - Skrue
0,4 Nm (3,5 Lb-In)
Strøm
16 A
Skruegevind
M3
Spænding
300 V