A-TB508-VK17 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Datablad
Similar
Datablad
Billede for A-TB508-VK17 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-TB508-VK17
DigiKeys varenummer
A-TB508-VK17-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-TB508-VK17
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 17POS 5.08MM
Detaljeret beskrivelse
17 Position Klemmeblok Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider) 0,200" (5,08mm) 45° Hulmontering
EDA/CAD-modeller
A-TB508-VK17 Modeller
Kategori
Strøm - UL
15 A
Producenter
Assmann WSW Components
Spænding - UL
300 V
Driftstemperatur
-30°C – 105°C
Type
Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider)
Kontaktkoblingsfinish
Tin
Antal positioner
17
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Positioner pr. niveau
17
Kontaktmateriale
Afstand
0,200" (5,08mm)
Kontaktendeslængde
0,161" (4,10mm)
Hovedretning
45°
Isoleringshøjde
0,571" (14,50mm)