A-TB508-VJ20H kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Amphenol PCD Shenzhen
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Amphenol PCD Shenzhen
On Shore Technology Inc.
Amphenol Anytek
Amphenol Anytek
Billede for A-TB508-VJ20H er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-TB508-VJ20H
DigiKeys varenummer
A-TB508-VJ20H-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-TB508-VJ20H
Beskrivelse
TERM BLK 20P SIDE ENT 5.08MM PCB
Detaljeret beskrivelse
20 Terminalblokke – Ledning til kort Vandret med kort 0,200" (5,08mm) Hulmontering
Kategori
Monteringstype
Hulmontering
Producenter
Assmann WSW Components
Ledningsterminering
Skrue - stigende burklemme
Serie
Funktioner
Låsende (side)
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Positioner pr. niveau
20
Kontaktmateriale - Belægning
Messing
Afstand
0,200" (5,08mm)
Skruemateriale - Belægning
Stål - forzinket
Koblingsretning
Vandret med kort
Moment - Skrue
0,4 Nm (3,5 Lb-In)
Strøm
20 A
Skruegevind
M3
Spænding
300 V