A-TB508-TJ13D kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
På lager: 277
På lager: 84
Billede for A-TB508-TJ13D er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-TB508-TJ13D
DigiKeys varenummer
A-TB508-TJ13D-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-TB508-TJ13D
Beskrivelse
TERM BLOCK PLUG 13POS 5.08MM
Detaljeret beskrivelse
13 Position Klemmeblok Stik, Hunfatninger 0,200" (5,08mm) 180° Frithængende (In-Line)
Kategori
Spænding - UL
300 V
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Type
Stik, Hunfatninger
Antal positioner
13
Skruestørrelse
M3
Positioner pr. niveau
13
Moment - Skrue
0,56Nm (5,0Lb-In)
Antal niveauer
1
Lednings afisoleringslængde
7-8mm
Afstand
0,200" (5,08mm)
Kontaktmateriale
Fosfor-bronze
Stiks ledningsindgang
180°
Husmateriale
Termoplast
Termineringsudformning
Skrue
Isoleringshøjde
0,594" (15,09mm)
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Grundlæggende varenummer
Strøm - UL
20 A