A-TB508-OQ16CV kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
På lager: 438
På lager: 420
På lager: 448
På lager: 443
Billede for A-TB508-OQ16CV er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-TB508-OQ16CV
DigiKeys varenummer
A-TB508-OQ16CV-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-TB508-OQ16CV
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 16POS 5.08MM
Detaljeret beskrivelse
16 Position Klemmeblok Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider) 0,200" (5,08mm) Lodret Hulmontering
EDA/CAD-modeller
A-TB508-OQ16CV Modeller
Kategori
Strøm - UL
20 A
Spænding - UL
300 V
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Antal positioner
16
Positioner pr. niveau
16
Afstand
0,200" (5,08mm)
Kontaktendeslængde
0,157" (4,00mm)
Hovedretning
Lodret
Isoleringshøjde
0,472" (12,00mm)