A-TB508-OQ14CH kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Phoenix Contact
På lager: 235
Datablad
Similar
Weidmüller
På lager: 0
Datablad
On Shore Technology Inc.
På lager: 0
Billede for A-TB508-OQ14CH er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-TB508-OQ14CH
DigiKeys varenummer
A-TB508-OQ14CH-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-TB508-OQ14CH
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 14POS 5.08MM
Detaljeret beskrivelse
14 Position Klemmeblok Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider) 0,200" (5,08mm) 90°, retvinklet Hulmontering
EDA/CAD-modeller
A-TB508-OQ14CH Modeller
Kategori
Monteringstype
Hulmontering
Strøm - UL
20 A
Spænding - UL
300 V
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Antal positioner
14
Positioner pr. niveau
14
Afstand
0,200" (5,08mm)
Kontaktendeslængde
0,138" (3,50mm)
Hovedretning
90°, retvinklet
Isoleringshøjde
0,335" (8,51mm)