A-TB508-OQ07CV kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Molex
På lager: 0
Datablad
Similar
Molex
På lager: 1.075
Datablad
På lager: 552
Billede for A-TB508-OQ07CV er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-TB508-OQ07CV
DigiKeys varenummer
A-TB508-OQ07CV-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-TB508-OQ07CV
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 7POS 5.08MM
Detaljeret beskrivelse
7 Position Klemmeblok Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider) 0,200" (5,08mm) Lodret Hulmontering
EDA/CAD-modeller
A-TB508-OQ07CV Modeller
Kategori
Strøm - UL
20 A
Producenter
Assmann WSW Components
Spænding - UL
300 V
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Type
Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider)
Kontaktkoblingsfinish
Tin
Antal positioner
7
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Positioner pr. niveau
7
Kontaktmateriale
Messing
Afstand
0,200" (5,08mm)
Kontaktendeslængde
0,157" (4,00mm)
Hovedretning
Lodret
Isoleringshøjde
0,472" (12,00mm)