Billede for A-TB500-VK15 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-TB500-VK15
DigiKeys varenummer
A-TB500-VK15-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-TB500-VK15
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 15POS 5MM
Detaljeret beskrivelse
15 Position Klemmeblok Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider) 0,197" (5,00mm) 45° Hulmontering
EDA/CAD-modeller
A-TB500-VK15 Modeller
Kategori
Monteringstype
Hulmontering
Producenter
Assmann WSW Components
Strøm - UL
15 A
Emballage
Bulk
Spænding - UL
300 V
Grøn
Type
Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider)
Driftstemperatur
-30°C – 105°C
Antal positioner
15
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Positioner pr. niveau
15
Kontaktmateriale
Messing
Afstand
0,197" (5,00mm)
Kontaktendeslængde
0,161" (4,10mm)
Hovedretning
45°
Isoleringshøjde
0,571" (14,50mm)