A-TB500-VJ04H kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Phoenix Contact
På lager: 25
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Phoenix Contact
På lager: 201
Datablad
På lager: 500
TE Connectivity AMP Connectors
På lager: 97
On Shore Technology Inc.
På lager: 0
On Shore Technology Inc.
På lager: 0
Amphenol Anytek
Amphenol Anytek
Billede for A-TB500-VJ04H er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-TB500-VJ04H
DigiKeys varenummer
A-TB500-VJ04H-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-TB500-VJ04H
Beskrivelse
TERM BLK 4POS SIDE ENTRY 5MM PCB
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4 Terminalblokke – Ledning til kort Vandret med kort 0,197" (5,00mm) Hulmontering
EDA/CAD-modeller
A-TB500-VJ04H Modeller
Kategori
Monteringstype
Hulmontering
Producenter
Assmann WSW Components
Ledningsterminering
Skrue - stigende burklemme
Serie
Funktioner
Låsende (side)
Emballage
Bulk
Farve
Grøn
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-30°C – 105°C
Antal niveauer
1
Husmateriale
Termoplast
Positioner pr. niveau
4
Kontaktmateriale - Belægning
Messing
Afstand
0,197" (5,00mm)
Skruemateriale - Belægning
Stål - forzinket
Koblingsretning
Vandret med kort
Moment - Skrue
0,4 Nm (3,5 Lb-In)
Strøm
20 A
Skruegevind
M3
Spænding
300 V