A-TB500-VI15V kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
On Shore Technology Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Anytek
På lager: 0
Datablad
Billede for A-TB500-VI15V er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-TB500-VI15V
DigiKeys varenummer
A-TB500-VI15V-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-TB500-VI15V
Beskrivelse
TERM BLK 15POS TOP ENTRY 5MM PCB
Detaljeret beskrivelse
15 Terminalblokke – Ledning til kort Vertikal med kort 0,197" (5,00mm) Hulmontering
EDA/CAD-modeller
A-TB500-VI15V Modeller
Kategori
Monteringstype
Hulmontering
Producenter
Assmann WSW Components
Ledningsterminering
Skrue - stigende burklemme
Serie
Funktioner
Låsende (side)
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Positioner pr. niveau
15
Klemmemateriale - belægning
Messing - forniklet
Afstand
0,197" (5,00mm)
Skruemateriale - Belægning
Stål - forzinket
Koblingsretning
Vertikal med kort
Moment - Skrue
0,4 Nm (3,5 Lb-In)
Strøm
16 A
Skruegevind
M3
Spænding
300 V