A-TB500-T402SB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
On Shore Technology Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
On Shore Technology Inc.
På lager: 0
Datablad
Amphenol Anytek
Amphenol Anytek
Billede for A-TB500-T402SB er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-TB500-T402SB
DigiKeys varenummer
A-TB500-T402SB-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-TB500-T402SB
Beskrivelse
TERM BLK 2POS SIDE ENTRY 5MM PCB
Detaljeret beskrivelse
2 Terminalblokke – Ledning til kort Vandret med kort 0,197" (5,00mm) Hulmontering
EDA/CAD-modeller
A-TB500-T402SB Modeller
Kategori
Trådtykkelse
12-20 AWG
Producenter
Assmann WSW Components
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Ledningsterminering
Skrue - bladfjeder, Trådafskærmning
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Positioner pr. niveau
2
Klemmemateriale - belægning
Stål, Rustfri
Afstand
0,197" (5,00mm)
Skruemateriale - Belægning
Stål - forzinket
Koblingsretning
Vandret med kort
Moment - Skrue
0,4 Nm (3,5 Lb-In)
Strøm
10 A
Skruegevind
M3
Spænding
300 V