A-TB500-OQ24CH kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Phoenix Contact
På lager: 40
Datablad
Similar
Phoenix Contact
På lager: 0
Datablad
På lager: 14
On Shore Technology Inc.
På lager: 0
On Shore Technology Inc.
På lager: 136
Billede for A-TB500-OQ24CH er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-TB500-OQ24CH
DigiKeys varenummer
A-TB500-OQ24CH-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-TB500-OQ24CH
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 24POS 5MM
Detaljeret beskrivelse
24 Position Klemmeblok Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider) 0,197" (5,00mm) 90°, retvinklet Hulmontering
EDA/CAD-modeller
A-TB500-OQ24CH Modeller
Kategori
Strøm - UL
20 A
Spænding - UL
300 V
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Antal positioner
24
Positioner pr. niveau
24
Afstand
0,197" (5,00mm)
Kontaktendeslængde
0,138" (3,50mm)
Hovedretning
90°, retvinklet
Isoleringshøjde
0,335" (8,51mm)