A-TB500-OQ18CV kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Molex
Similar
Molex
På lager: 0
Datablad
TE Connectivity AMP Connectors
Phoenix Contact
På lager: 50
Phoenix Contact
På lager: 52
On Shore Technology Inc.
På lager: 50
Amphenol PCD Shenzhen
Amphenol PCD Shenzhen
Billede for A-TB500-OQ18CV er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-TB500-OQ18CV
DigiKeys varenummer
A-TB500-OQ18CV-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-TB500-OQ18CV
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 18POS 5MM
Detaljeret beskrivelse
18 Position Klemmeblok Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider) 0,197" (5,00mm) Lodret Hulmontering
EDA/CAD-modeller
A-TB500-OQ18CV Modeller
Kategori
Strøm - UL
20 A
Spænding - UL
300 V
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Antal positioner
18
Positioner pr. niveau
18
Afstand
0,197" (5,00mm)
Kontaktendeslængde
0,138" (3,50mm)
Hovedretning
Lodret
Isoleringshøjde
0,472" (12,00mm)