A-TB500-OQ11CH kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Phoenix Contact
På lager: 223
Datablad
Similar
Phoenix Contact
På lager: 3
På lager: 0
Billede for A-TB500-OQ11CH er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-TB500-OQ11CH
DigiKeys varenummer
A-TB500-OQ11CH-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-TB500-OQ11CH
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 11POS 5MM
Detaljeret beskrivelse
11 Position Klemmeblok Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider) 0,197" (5,00mm) 90°, retvinklet Hulmontering
EDA/CAD-modeller
A-TB500-OQ11CH Modeller
Kategori
Strøm - UL
20 A
Producenter
Assmann WSW Components
Spænding - UL
300 V
Emballage
Bulk
Farve
Grøn
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Type
Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider)
Kontaktkoblingsfinish
Tin
Antal positioner
11
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Positioner pr. niveau
11
Kontaktmateriale
Kobber
Afstand
0,197" (5,00mm)
Kontaktendeslængde
0,138" (3,50mm)
Hovedretning
90°, retvinklet
Isoleringshøjde
0,335" (8,51mm)