A-TB500-OQ07CH kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Phoenix Contact
På lager: 0
Datablad
Similar
Phoenix Contact
På lager: 80
Datablad
TE Connectivity AMP Connectors
På lager: 0
Weidmüller
Weidmüller
On Shore Technology Inc.
Billede for A-TB500-OQ07CH er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-TB500-OQ07CH
DigiKeys varenummer
A-TB500-OQ07CH-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-TB500-OQ07CH
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 7POS 5MM
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
7 Position Klemmeblok Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider) 0,197" (5,00mm) 90°, retvinklet Hulmontering
EDA/CAD-modeller
A-TB500-OQ07CH Modeller
Kategori
Strøm - UL
20 A
Producenter
Assmann WSW Components
Spænding - UL
300 V
Emballage
Bulk
Farve
Grøn
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Type
Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider)
Kontaktkoblingsfinish
Tin
Antal positioner
7
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Positioner pr. niveau
7
Kontaktmateriale
Kobber
Antal niveauer
1
Husmateriale
Termoplast
Afstand
0,197" (5,00mm)
Kontaktendeslængde
0,138" (3,50mm)
Hovedretning
90°, retvinklet
Isoleringshøjde
0,335" (8,51mm)