A-TB500-OP24 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
På lager: 0
Datablad
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
På lager: 0
Datablad
On Shore Technology Inc.
On Shore Technology Inc.
Amphenol PCD Shenzhen
På lager: 69
Billede for A-TB500-OP24 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-TB500-OP24
DigiKeys varenummer
A-TB500-OP24-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-TB500-OP24
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 24POS 5MM
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 Position Klemmeblok Headerstik, Hanben, Uafskærmet 0,197" (5,00mm) Lodret Hulmontering
EDA/CAD-modeller
A-TB500-OP24 Modeller
Kategori
Monteringstype
Hulmontering
Producenter
Assmann WSW Components
Strøm - UL
10 A
Emballage
Bulk
Spænding - UL
300 V
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Type
Headerstik, Hanben, Uafskærmet
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Antal positioner
24
Kontaktmateriale
Messing
Positioner pr. niveau
24
Husmateriale
Termoplast
Antal niveauer
1
Kontaktendeslængde
0,138" (3,50mm)
Afstand
0,197" (5,00mm)
Isoleringshøjde
0,079" (2,00mm)