A-TB381-OQ17CH kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Amphenol Anytek
Billede for A-TB381-OQ17CH er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-TB381-OQ17CH
DigiKeys varenummer
A-TB381-OQ17CH-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-TB381-OQ17CH
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 17POS 3.81MM
Detaljeret beskrivelse
17 Position Klemmeblok Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider) 0,150" (3,81mm) 90°, retvinklet Hulmontering
EDA/CAD-modeller
A-TB381-OQ17CH Modeller
Kategori
Strøm - UL
10 A
Spænding - UL
300 V
Driftstemperatur
-30°C – 105°C
Antal positioner
17
Positioner pr. niveau
17
Kontaktmateriale
Messing
Afstand
0,150" (3,81mm)
Kontaktendeslængde
0,138" (3,50mm)
Hovedretning
90°, retvinklet
Isoleringshøjde
0,276" (7,00mm)