A-TB381-OQ15CV kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
På lager: 786
Amphenol PCD Shenzhen
Amphenol Anytek
On Shore Technology Inc.
Billede for A-TB381-OQ15CV er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-TB381-OQ15CV
DigiKeys varenummer
A-TB381-OQ15CV-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-TB381-OQ15CV
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 15POS 3.81MM
Detaljeret beskrivelse
15 Position Klemmeblok Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider) 0,150" (3,81mm) Lodret Hulmontering
EDA/CAD-modeller
A-TB381-OQ15CV Modeller
Kategori
Strøm - UL
10 A
Spænding - UL
300 V
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Antal positioner
15
Positioner pr. niveau
15
Kontaktmateriale
Kobber
Afstand
0,150" (3,81mm)
Kontaktendeslængde
0,138" (3,50mm)
Hovedretning
Lodret
Isoleringshøjde
0,362" (9,20mm)