A-TB381-OQ10CV kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Molex
På lager: 0
Datablad
Similar
Molex
På lager: 0
Datablad
TE Connectivity AMP Connectors
På lager: 7
Phoenix Contact
På lager: 50
Phoenix Contact
På lager: 245
Amphenol PCD Shenzhen
Amphenol Anytek
On Shore Technology Inc.
På lager: 152
Billede for A-TB381-OQ10CV er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-TB381-OQ10CV
DigiKeys varenummer
A-TB381-OQ10CV-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-TB381-OQ10CV
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 10POS 3.81MM
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Position Klemmeblok Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider) 0,150" (3,81mm) Lodret Hulmontering
EDA/CAD-modeller
A-TB381-OQ10CV Modeller
Kategori
Strøm - UL
10 A
Producenter
Assmann WSW Components
Spænding - UL
300 V
Emballage
Bulk
Farve
Grøn
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Type
Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider)
Kontaktkoblingsfinish
Tin
Antal positioner
10
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Positioner pr. niveau
10
Kontaktmateriale
Kobber
Antal niveauer
1
Husmateriale
Termoplast
Afstand
0,150" (3,81mm)
Kontaktendeslængde
0,138" (3,50mm)
Hovedretning
Lodret
Isoleringshøjde
0,362" (9,20mm)