A-TB381-OQ04CH kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Molex
På lager: 2.468
Datablad
Similar
Molex
På lager: 0
Datablad
Amphenol Anytek
Billede for A-TB381-OQ04CH er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-TB381-OQ04CH
DigiKeys varenummer
A-TB381-OQ04CH-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-TB381-OQ04CH
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 4POS 3.81MM
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4 Position Klemmeblok Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider) 0,150" (3,81mm) 90°, retvinklet Hulmontering
EDA/CAD-modeller
A-TB381-OQ04CH Modeller
Kategori
Strøm - UL
10 A
Producenter
Assmann WSW Components
Spænding - UL
300 V
Emballage
Bulk
Farve
Grøn
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-30°C – 105°C
Type
Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider)
Kontaktkoblingsfinish
Tin
Antal positioner
4
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Positioner pr. niveau
4
Kontaktmateriale
Messing
Antal niveauer
1
Husmateriale
Termoplast
Afstand
0,150" (3,81mm)
Kontaktendeslængde
0,138" (3,50mm)
Hovedretning
90°, retvinklet
Isoleringshøjde
0,276" (7,00mm)