A-TB350-TF02 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
On Shore Technology Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Anytek
På lager: 0
Datablad
Billede for A-TB350-TF02 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-TB350-TF02
DigiKeys varenummer
A-TB350-TF02-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-TB350-TF02
Beskrivelse
TERM BLK 2P TOP ENTRY 3.5MM PCB
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 Terminalblokke – Ledning til kort Vertikal med kort 0,138" (3,50mm) Hulmontering
EDA/CAD-modeller
A-TB350-TF02 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Monteringstype
Hulmontering
Producenter
Assmann WSW Components
Ledningsterminering
Skrue - bladfjeder, Trådafskærmning
Serie
Funktioner
Låsende (side)
Emballage
Bulk
Farve
Sort
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Antal niveauer
1
Husmateriale
Termoplast
Positioner pr. niveau
2
Kontaktmateriale - Belægning
Messing
Afstand
0,138" (3,50mm)
Klemmemateriale - belægning
Stål, Rustfri
Koblingsretning
Vertikal med kort
Skruemateriale - Belægning
Stål - zinkkromat
Strøm
10 A
Moment - Skrue
0,2 Nm (1,7 Lb-In)
Spænding
125 V