A-TB350-TE05 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
On Shore Technology Inc.
På lager: 826
Datablad
Parametrisk ækvivalent
On Shore Technology Inc.
På lager: 351
På lager: 0
Billede for A-TB350-TE05 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-TB350-TE05
DigiKeys varenummer
A-TB350-TE05-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-TB350-TE05
Beskrivelse
TERM BLK 5POS SIDE ENT 3.5MM PCB
Detaljeret beskrivelse
5 Terminalblokke – Ledning til kort Vandret med kort 0,138" (3,50mm) Hulmontering
EDA/CAD-modeller
A-TB350-TE05 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Monteringstype
Hulmontering
Producenter
Assmann WSW Components
Ledningsterminering
Skrue - bladfjeder, Trådafskærmning
Serie
Funktioner
Låsende (side)
Farve
Sort
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Positioner pr. niveau
5
Kontaktmateriale - Belægning
Messing - fortinnet
Afstand
0,138" (3,50mm)
Klemmemateriale - belægning
Stål, Rustfri
Koblingsretning
Vandret med kort
Skruemateriale - Belægning
Stål - forzinket
Strøm
10 A
Moment - Skrue
0,2 Nm (1,7 Lb-In)
Spænding
125 V