A-TB350-OQ18CV kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Molex
På lager: 0
Datablad
Similar
Molex
Amphenol Anytek
Billede for A-TB350-OQ18CV er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-TB350-OQ18CV
DigiKeys varenummer
A-TB350-OQ18CV-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-TB350-OQ18CV
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 18POS 3.50MM
Detaljeret beskrivelse
18 Position Klemmeblok Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider) 0,138" (3,50mm) Lodret Hulmontering
EDA/CAD-modeller
A-TB350-OQ18CV Modeller
Kategori
Strøm - UL
10 A
Producenter
Assmann WSW Components
Spænding - UL
300 V
Farve
Grøn
Driftstemperatur
-30°C – 105°C
Type
Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider)
Kontaktkoblingsfinish
Tin
Antal positioner
18
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Positioner pr. niveau
18
Kontaktmateriale
Messing
Afstand
0,138" (3,50mm)
Kontaktendeslængde
0,138" (3,50mm)
Hovedretning
Lodret
Isoleringshøjde
0,362" (9,20mm)