A-TB350-OQ15CH kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Molex
Similar
Molex
Amphenol Anytek
On Shore Technology Inc.
Billede for A-TB350-OQ15CH er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-TB350-OQ15CH
DigiKeys varenummer
A-TB350-OQ15CH-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-TB350-OQ15CH
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 15POS 3.50MM
Detaljeret beskrivelse
15 Position Klemmeblok Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider) 0,138" (3,50mm) 90°, retvinklet Hulmontering
EDA/CAD-modeller
A-TB350-OQ15CH Modeller
Kategori
Strøm - UL
10 A
Spænding - UL
300 V
Driftstemperatur
-30°C – 105°C
Antal positioner
15
Positioner pr. niveau
15
Afstand
0,138" (3,50mm)
Kontaktendeslængde
0,138" (3,50mm)
Hovedretning
90°, retvinklet
Isoleringshøjde
0,276" (7,00mm)