A-TB350-OQ12CV kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Molex
Similar
Molex
På lager: 0
Datablad
TE Connectivity AMP Connectors
Phoenix Contact
På lager: 61
Phoenix Contact
På lager: 674
Amphenol PCD Shenzhen
Amphenol Anytek
På lager: 59
Billede for A-TB350-OQ12CV er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-TB350-OQ12CV
DigiKeys varenummer
A-TB350-OQ12CV-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-TB350-OQ12CV
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 12POS 3.50MM
Detaljeret beskrivelse
12 Position Klemmeblok Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider) 0,138" (3,50mm) Lodret Hulmontering
EDA/CAD-modeller
A-TB350-OQ12CV Modeller
Kategori
Strøm - UL
10 A
Spænding - UL
300 V
Driftstemperatur
-30°C – 105°C
Antal positioner
12
Positioner pr. niveau
12
Afstand
0,138" (3,50mm)
Kontaktendeslængde
0,138" (3,50mm)
Hovedretning
Lodret
Isoleringshøjde
0,362" (9,20mm)