A-TB350-OQ07CH kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Molex
På lager: 45
Datablad
Similar
Molex
På lager: 0
Datablad
På lager: 598
På lager: 0
TE Connectivity AMP Connectors
Phoenix Contact
Phoenix Contact
Amphenol Anytek
On Shore Technology Inc.
Billede for A-TB350-OQ07CH er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-TB350-OQ07CH
DigiKeys varenummer
A-TB350-OQ07CH-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-TB350-OQ07CH
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 7POS 3.50MM
Detaljeret beskrivelse
7 Position Klemmeblok Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider) 0,138" (3,50mm) 90°, retvinklet Hulmontering
EDA/CAD-modeller
A-TB350-OQ07CH Modeller
Kategori
Strøm - UL
10 A
Spænding - UL
300 V
Driftstemperatur
-30°C – 105°C
Antal positioner
7
Positioner pr. niveau
7
Afstand
0,138" (3,50mm)
Kontaktendeslængde
0,138" (3,50mm)
Hovedretning
90°, retvinklet
Isoleringshøjde
0,276" (7,00mm)