A-TB350-OQ06CV kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Amphenol PCD Shenzhen
På lager: 0
Billede for A-TB350-OQ06CV er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-TB350-OQ06CV
DigiKeys varenummer
A-TB350-OQ06CV-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-TB350-OQ06CV
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 6POS 3.50MM
Detaljeret beskrivelse
6 Position Klemmeblok Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider) 0,138" (3,50mm) Lodret Hulmontering
EDA/CAD-modeller
A-TB350-OQ06CV Modeller
Kategori
Strøm - UL
10 A
Spænding - UL
300 V
Driftstemperatur
-30°C – 105°C
Antal positioner
6
Positioner pr. niveau
6
Afstand
0,138" (3,50mm)
Kontaktendeslængde
0,138" (3,50mm)
Hovedretning
Lodret
Isoleringshøjde
0,362" (9,20mm)