A-TB350-OQ05CH kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Molex
På lager: 12.957
Datablad
Similar
Molex
På lager: 0
Datablad
TE Connectivity AMP Connectors
Phoenix Contact
Amphenol Anytek
På lager: 54
On Shore Technology Inc.
Billede for A-TB350-OQ05CH er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-TB350-OQ05CH
DigiKeys varenummer
A-TB350-OQ05CH-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-TB350-OQ05CH
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 5POS 3.50MM
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
5 Position Klemmeblok Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider) 0,138" (3,50mm) 90°, retvinklet Hulmontering
EDA/CAD-modeller
A-TB350-OQ05CH Modeller
Kategori
Strøm - UL
10 A
Producenter
Assmann WSW Components
Spænding - UL
300 V
Emballage
Bulk
Farve
Grøn
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-30°C – 105°C
Type
Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider)
Kontaktkoblingsfinish
Tin
Antal positioner
5
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Positioner pr. niveau
5
Kontaktmateriale
Messing
Antal niveauer
1
Husmateriale
Termoplast
Afstand
0,138" (3,50mm)
Kontaktendeslængde
0,138" (3,50mm)
Hovedretning
90°, retvinklet
Isoleringshøjde
0,276" (7,00mm)