Billede for A-SL254-EA-Z02MR1 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-SL254-EA-Z02MR1
DigiKeys varenummer
123-A-SL254-EA-Z02MR1-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-SL254-EA-Z02MR1
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Overflademontering, Retvinklet 2 positioner 0,100" (2,54mm)
EDA/CAD-modeller
A-SL254-EA-Z02MR1 Modeller
Kategori
Fastgørelsestype
Modtakt (push-pull)
Mfr
Kontaktlængde - Kobling
0,237" (6,02mm)
Serie
Isoleringshøjde
0,098" (2,50mm)
Kontaktfinish - Kobling
Tin
Stikforbindelse type
Kontaktfinish - Stift
Tin
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Strømklassificering (AMPS)
3A