Billede for A-SL200-EG-G15MR1 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-SL200-EG-G15MR1
DigiKeys varenummer
123-A-SL200-EG-G15MR1-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-SL200-EG-G15MR1
Beskrivelse
PIN HEADER
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Overflademontering 15 positioner 0,079" (2,00mm)
EDA/CAD-modeller
A-SL200-EG-G15MR1 Modeller
Kategori
Kontaktlængde - Kobling
0,157" (4,00mm)
Mfr
Isoleringshøjde
0,079" (2,00mm)
Serie
Kontaktudformning
Kvadratisk
Emballage
Bulk
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinishs tykkelse - Kobling
Flash
Stikforbindelse type
Kontaktfinish - Stift
Guld
Kontakttype
Hanben
Kontaktmateriale
Messing
Afstand - Kobling
Isoleringsmateriale
Polyamid (PA6T), Nylon 6T, Glasfyldt
Antal positioner
Funktioner
Pick and Place
Antal rækker
1
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Antal positioner belastet
Alle
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Type
Isoleringsfarve
Sort
Kappe
Uafskærmet
Strømklassificering (AMPS)
1,5A pr. kontakt