Billede for A-SL200-DG-G16MR1 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-SL200-DG-G16MR1
DigiKeys varenummer
123-A-SL200-DG-G16MR1-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-SL200-DG-G16MR1
Beskrivelse
PIN HEADER
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Overflademontering 16 positioner 0,079" (2,00mm)
EDA/CAD-modeller
A-SL200-DG-G16MR1 Modeller
Kategori
Fastgørelsestype
Modtakt (push-pull)
Mfr
Kontaktlængde - Kobling
0,157" (4,00mm)
Serie
Isoleringshøjde
0,079" (2,00mm)
Emballage
Bulk
Kontaktudformning
Kvadratisk
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Stikforbindelse type
Kontaktfinishs tykkelse - Kobling
Flash
Kontakttype
Hanben
Kontaktfinish - Stift
Guld
Afstand - Kobling
Kontaktmateriale
Messing
Antal positioner
Isoleringsmateriale
Polyamid (PA6T), Nylon 6T, Glasfyldt
Antal rækker
2
Funktioner
Pick and Place
Rækkeafstand - kobling
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Antal positioner belastet
Alle
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Type
Isoleringsfarve
Sort
Kappe
Uafskærmet
Strømklassificering (AMPS)
1,5A pr. kontakt