Billede for A-SL127-DG-G66D er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-SL127-DG-G66D
DigiKeys varenummer
123-A-SL127-DG-G66D-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-SL127-DG-G66D
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering 66 positioner 0,050" (1,27mm)
EDA/CAD-modeller
A-SL127-DG-G66D Modeller
Kategori
Kontaktlængde - Kobling
0,110" (2,79mm)
Mfr
Kontaktlængde - Stift
0,102" (2,60mm)
Serie
Samlet kontaktlængde
0,313" (7,94mm)
Isoleringshøjde
0,100" (2,54mm)
Antal rækker
2
Isoleringsmateriale
Polyamid (PA6T), Nylon 6T, Glasfyldt
Rækkeafstand - kobling
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Strømklassificering (AMPS)
1A