Billede for A-SL127-DG-G60D er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-SL127-DG-G60D
DigiKeys varenummer
123-A-SL127-DG-G60D-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-SL127-DG-G60D
Beskrivelse
PIN HEADER
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering 60 positioner 0,050" (1,27mm)
EDA/CAD-modeller
A-SL127-DG-G60D Modeller
Kategori
Kontaktlængde - Kobling
0,110" (2,79mm)
Mfr
Kontaktlængde - Stift
0,102" (2,60mm)
Serie
Samlet kontaktlængde
0,313" (7,94mm)
Emballage
Bulk
Isoleringshøjde
0,100" (2,54mm)
Varestatus
Aktiv
Kontaktudformning
Kvadratisk
Stikforbindelse type
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Kontakttype
Hanben
Kontaktfinishs tykkelse - Kobling
Flash
Afstand - Kobling
Kontaktfinish - Stift
Guld
Antal positioner
Kontaktmateriale
Messing
Antal rækker
2
Isoleringsmateriale
Polyamid (PA6T), Nylon 6T, Glasfyldt
Rækkeafstand - kobling
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Antal positioner belastet
Alle
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Type
Isoleringsfarve
Sort
Kappe
Uafskærmet
Strømklassificering (AMPS)
1A