A-CCS 020-Z-SM er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
3M
På lager: 92
Datablad
Direkte
3M
På lager: 1.857
Datablad
På lager: 368
20 (4 x 5) Positioner PLCC Fatning Tin Overflademontering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-CCS-020-Z-SM
A-CCS-020-Z-SM
A-CCS 020-Z-SM
DigiKeys varenummer
AE11102-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-CCS 020-Z-SM
Beskrivelse
CONN SOCKET PLCC 20POS TIN
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
A-CCS 020-Z-SM Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Producenter
Assmann WSW Components
Afstand - Stift
0,050" (1,27mm)
Emballage
Rør
Kontaktfinish - Stift
Tin
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinishs tykkelse - Stift
160,0µin (4,06µm)
Type
PLCC
Kontaktmateriale - Stift
Fosfor-bronze
Antal positioner eller ben (gitter)
20 (4 x 5)
Husmateriale
Polyamid (PA9T), Nylon 9T, Glasfyldt
Afstand - Kobling
0,050" (1,27mm)
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Kontaktfinish - Kobling
Tin
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Kontaktfinishs tykkelse - Kobling
160,0µin (4,06µm)
Strømklassificering (AMPS)
1 A
Kontaktmateriale - Kobling
Fosfor-bronze
Kontaktmodstand
15mOhm