A-BL254-EG-Z12MR1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Assmann WSW Components
På lager: 0
Billede for A-BL254-EG-Z12MR1 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-BL254-EG-Z12MR1
DigiKeys varenummer
123-A-BL254-EG-Z12MR1-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-BL254-EG-Z12MR1
Detaljeret beskrivelse
12 Positioner Koblingsstik Stikforbindelse 0,100" (2,54mm) Overflademontering Tin
EDA/CAD-modeller
A-BL254-EG-Z12MR1 Modeller
Kategori
Terminering
Isoleringshøjde
0,197" (5,00mm)
Stikforbindelse type
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Strømklassificering (AMPS)
3A pr. kontakt