Billede for A-BL200-EA-G07D er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-BL200-EA-G07D
DigiKeys varenummer
123-A-BL200-EA-G07D-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-BL200-EA-G07D
Beskrivelse
FEMALE HEADER
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
7 Positioner Koblingsstik Stikforbindelse 0,079" (2,00mm) Hulmontering, Retvinklet Guld
EDA/CAD-modeller
A-BL200-EA-G07D Modeller
Kategori
Fastgørelsestype
Modtakt (push-pull)
Mfr
Kontaktfinish - Kobling
Serie
Kontaktfinishs tykkelse - Kobling
Flash
Emballage
Bulk
Isoleringsfarve
Sort
Varestatus
Aktiv
Isoleringshøjde
0,110" (2,79mm)
Stikforbindelse type
Kontaktlængde - Stift
0,118" (3,00mm)
Kontakttype
Hunfatning
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Type
Kort til kort
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Antal positioner
Strømklassificering (AMPS)
2A