A-BL200-DG-Z08MP1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Assmann WSW Components
På lager: 0
Billede for A-BL200-DG-Z08MP1 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-BL200-DG-Z08MP1
DigiKeys varenummer
123-A-BL200-DG-Z08MP1-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-BL200-DG-Z08MP1
Beskrivelse
FEMALE HEADER
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
8 Positioner Koblingsstik Stikforbindelse 0,079" (2,00mm) Overflademontering Tin
EDA/CAD-modeller
A-BL200-DG-Z08MP1 Modeller
Kategori
Terminering
Mfr
Fastgørelsestype
Modtakt (push-pull)
Serie
Kontaktfinish - Kobling
Emballage
Bulk
Isoleringsfarve
Sort
Varestatus
Aktiv
Isoleringshøjde
0,181" (4,60mm)
Stikforbindelse type
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Kontakttype
Hunfatning
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Type
Kort til kort
Funktioner
Pick and Place
Antal positioner
Strømklassificering (AMPS)
3A pr. kontakt
Antal positioner belastet
Alle
Isoleringsmateriale
Polyamid (PA6T), Nylon 6T, Glasfyldt
Afstand - Kobling
Kontaktudformning
Kvadratisk
Antal rækker
2
Kontaktmateriale
Fosfor-bronze
Rækkeafstand - kobling
0,079" (2,00mm)