A-BL127-EG-G11MP1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Assmann WSW Components
På lager: 0
Billede for A-BL127-EG-G11MP1 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-BL127-EG-G11MP1
DigiKeys varenummer
123-A-BL127-EG-G11MP1-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-BL127-EG-G11MP1
Beskrivelse
FEMALE HEADER
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
11 Positioner Koblingsstik Stikforbindelse 0,050" (1,27mm) Overflademontering Guld
EDA/CAD-modeller
A-BL127-EG-G11MP1 Modeller
Kategori
Fastgørelsestype
Modtakt (push-pull)
Mfr
Kontaktfinish - Kobling
Serie
Kontaktfinishs tykkelse - Kobling
Flash
Emballage
Bulk
Isoleringsfarve
Sort
Varestatus
Aktiv
Isoleringshøjde
0,181" (4,60mm)
Stikforbindelse type
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Kontakttype
Hunfatning
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Type
Kort til kort
Funktioner
Pick and Place
Antal positioner
Strømklassificering (AMPS)
1A pr. kontakt