A-BL127-DG-G42MP1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Assmann WSW Components
På lager: 0
Billede for A-BL127-DG-G42MP1 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-BL127-DG-G42MP1
DigiKeys varenummer
123-A-BL127-DG-G42MP1-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-BL127-DG-G42MP1
Beskrivelse
FEMALE HEADER
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
42 Positioner Koblingsstik, Bundindgang Stikforbindelse 0,050" (1,27mm) Overflademontering Guld
EDA/CAD-modeller
A-BL127-DG-G42MP1 Modeller
Kategori
Terminering
Mfr
Fastgørelsestype
Modtakt (push-pull)
Serie
Kontaktfinish - Kobling
Emballage
Bulk
Kontaktfinishs tykkelse - Kobling
Flash
Varestatus
Aktiv
Isoleringsfarve
Sort
Stikforbindelse type
Isoleringshøjde
0,181" (4,60mm)
Kontakttype
Hunfatning
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Type
Kort til kort
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Antal positioner
Funktioner
Pick and Place
Antal positioner belastet
Alle
Strømklassificering (AMPS)
1A pr. kontakt
Afstand - Kobling
Isoleringsmateriale
Polyamid (PA6T), Nylon 6T, Glasfyldt
Antal rækker
2
Kontaktudformning
Kvadratisk
Rækkeafstand - kobling
0,050" (1,27mm)