LGA50D-01DADJJ
DigiKeys varenummer
454-1947-2-ND - Tape & Reel (TR)
454-1947-1-ND - Afskåret tape (CT)
454-1947-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LGA50D-01DADJJ
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 0.6-5V 0.6-5V
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ikke-isoleret PoL-modul, Digital DC-DC-omformere 2 Output 0,6 – 5V 0,6 – 5V 25A, 25A 7,5V - 14V Indgang
Kategori
Spænding - Output 2
0,6 – 5V
Mfr
Strøm - Output (maks.)
25A, 25A
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Effektivitet
95,5%
Type
Ikke-isoleret PoL-modul, Digital
Monteringstype
Overflademontering
Antal output
2
Pakke/hus
28-SMD-modul
Spænding - Input (min.)
7,5V
Størrelse/dimension
1,00" L x 0,50" B x 0,48" H (25,4mm x 12,7mm x 12,2mm)
Spænding - Input (maks.)
14V