LGA10C-00SADJJ
DigiKeys varenummer
454-1287-2-ND - Tape & Reel (TR)
454-1287-1-ND - Afskåret tape (CT)
454-1287-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LGA10C-00SADJJ
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 0.59-5.1V 50W
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ikke-isoleret PoL-modul DC-DC-omformere 1 Output 0,59 – 5,1V 10A 3V - 14V Indgang
Kategori
Effekt (Watt)
50 W
Mfr
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Funktioner
Fjernbetjent til/fra, OVP, SCP, UVLO
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Effektivitet
92%
Type
Ikke-isoleret PoL-modul
Monteringstype
Overflademontering
Antal output
1
Pakke/hus
24-PowerBLGA-modul
Spænding - Input (min.)
3V
Størrelse/dimension
0,65" L x 0,65" B x 0,13" H (16,5mm x 16,5mm x 3,3mm)
Spænding - Input (maks.)
14V
Leverandørs enhedspakning
24-LGA (16,51x16,51)
Spænding - Output 1
Styringsfunktioner
Aktivér, Aktiv høj
Strøm - Output (maks.)
10A