LCM600Q-T-4-A
DigiKeys varenummer
454-1745-ND
Producenter
Producentens varenummer
LCM600Q-T-4-A
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 600W
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Forside AC-DC-omformere 1 Output 24V 85 – 264VAC Indgang
Kategori
Applikationer
ITE (kommerciel), Medicinal
Mfr
Spænding - Isolering
4 kV
Serie
Effektivitet
0.89
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-40°C – 70°C (med reduktion)
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Type
Forside
Monteringstype
Chassismontering
Antal output
1
Størrelse/dimension
7,50" L x 4,50" B x 2,40" H (190,5mm x 114,3mm x 61,0mm)
Spænding - Input
85 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CB
Spænding - Output 1
24V
Minimum belastning krævet
No
Strøm - Output 1
27 A