LCC600-48U-4P
DigiKeys varenummer
454-1649-ND
Producenter
Producentens varenummer
LCC600-48U-4P
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 48V 600W
Detaljeret beskrivelse
Indkapslet AC-DC-omformere 1 Output 48V 90 – 264VAC Indgang
EDA/CAD-modeller
LCC600-48U-4P Modeller
Spænding - Isolering
4 kV
Serie
Effektivitet
93%
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (med reduktion)
Størrelse/dimension
8,98" L x 3,98" B x 1,57" H (228,0mm x 101,0mm x 39,8mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Spænding - Output 1
48V
Strøm - Output 1
12.5 A