LCC600-12U-4P
DigiKeys varenummer
LCC600-12U-4P-ND
Producenter
Producentens varenummer
LCC600-12U-4P
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 600W
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Indkapslet AC-DC-omformere 1 Output 12V 90 – 264VAC Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LCC600-12U-4P Modeller
Kategori
Applikationer
ITE (kommerciel), Medicinal
Mfr
Spænding - Isolering
4 kV
Serie
Effektivitet
93%
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (med reduktion)
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Type
Indkapslet
Monteringstype
Chassismontering
Antal output
1
Størrelse/dimension
8,98" L x 3,98" B x 1,57" H (228,0mm x 101,0mm x 39,8mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CB, CE
Spænding - Output 1
12V
Standardnummer
60601-1; 60950-1; 62368-1
Strøm - Output 1
50 A